Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Summary
ca: Resum

en: Items
ca: Elements

en: Exists
ca: Existeix

en: Tools
ca: Eines

en: Limit
ca: Límit

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Workspace ID
ca: Identificador de l'espai de treball

en: Switch workspace
ca: Canvieu d'espai de treball
