Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Summary
cs: Souhrn

en: Total
cs: Celkem

en: Items
cs: Položky

en: Exists
cs: Existuje

en: Tools
cs: Nástroje

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
