Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Summary
el: Περίληψη

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Limit
el: Όριο
