Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Summary
fa: خلاصه

en: Total
fa: مجموع

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Tools
fa: ابزارها

en: Limit
fa: محدوده

en: Workspace
fa: فضای کار
