Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Total
fi: Yhteensä

en: Items
fi: Aiheet

en: Exists
fi: On olemassa

en: Tools
fi: Työkalut

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite
