Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Summary
fr: Résumé

en: Items
fr: Éléments

en: Exists
fr: Présent

en: Tools
fr: Outils

en: Limit
fr: Limite

en: Workspace
fr: Espace de travail

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Workspace ID
fr: Identifiant (ID) de l'espace de travail

en: Switch workspace
fr: Changer d'espace de travail

en: Publish workspace
fr: Publier l'espace de travail
