Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Summary
gl: Resumo

en: Items
gl: Elementos

en: Exists
gl: Existe

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Limit
gl: Límite
