Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Summary
he: תקציר

en: Total
he: סך הכל

en: Items
he: פריטים

en: Tools
he: כלים

en: Limit
he: גבול

en: Workspace
he: מרחב עבודה
