Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Summary
hi: सारांश

en: Total
hi: कुल

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Exists
hi: मौजूद

en: Tools
hi: उपकरण

en: Limit
hi: सीमा

en: Workspace
hi: कार्यस्थान

en: Workspace ID
hi: कार्यक्षेत्र आईडी

en: Switch workspace
hi: कार्यक्षेत्र स्विच करें
