Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Summary
hr: Sažetak

en: Total
hr: Ukupno

en: Items
hr: Stavke

en: Exists
hr: Postoji

en: Tools
hr: Alati

en: Limit
hr: Ograničenje
