Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Summary
ja: 概要

en: Total
ja: 合計

en: Items
ja: アイテム

en: Exists
ja: 存在

en: Tools
ja: ツール

en: Limit
ja: 制限

en: Workspace
ja: ワークスペース

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Workspace ID
ja: ワークスペースID

en: Switch workspace
ja: ワークスペースの切り替え
