Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Total
lv: Kopā

en: Items
lv: Vienumi

en: Exists
lv: Pastāv

en: Tools
lv: Rīki

en: Limit
lv: Limits

en: Workspace
lv: Darbvieta
