Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Total
nl: Totaal

en: Exists
nl: Bestaat

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Limit
nl: Limiet

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID

en: Switch workspace
nl: Werkruimte wisselen

en: Publish workspace
nl: Werkruimte publiceren
