Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ro: Sumar

en: Items
ro: Articole

en: Exists
ro: Există

en: Tools
ro: Instrumente

en: Limit
ro: Limită
