Tool - Workspace (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Total
vi: Tổng

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Limit
vi: Giới hạn
