Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Horizontal orientation
da: Horisontal placering

en: Vertical orientation
da: Vertikal placering

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
da: Værktøjslinjen kan ikke sættes til horisontal orientering når den er låst.
