Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Toolbar
de: Werkzeugleiste

en: Horizontal orientation
de: Horizontale Ausrichtung

en: Vertical orientation
de: Vertikale Ausrichtung

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
de: Die Toolbar kann nicht horizontal angeordnet werden, wenn Sie gesperrt ist.
