Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Horizontal orientation
et: Horisontaalasend

en: Vertical orientation
et: Vertikaalasend

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
et: Lukus olevat tööriistariba ei saa panna horisontaalasendisse.
