Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Horizontal orientation
fi: Vaakasuuntainen

en: Vertical orientation
fi: Pystysuuntainen

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
fi: Työkalupalkkia ei voi asettaa vaakasuuntaiseksi kun se on lukittu.
