Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Horizontal orientation
pl: Poziomo

en: Vertical orientation
pl: Pionowo

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
pl: Pasek narzędziowy nie może być ustawiony poziomo kiedy jest zablokowany.
