Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: Horizontal orientation
ro: Orientare orizontală

en: Vertical orientation
ro: Orientare verticală

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
ro: Bara de instrumente nu poate fi setată pe o orientare orizontală atunci când este blocată.
