Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Horizontal orientation
sk: Horizontálna orientácia

en: Vertical orientation
sk: Vertikálna orientácia

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
sk: Panel nástrojov nie je možné nastaviť na horizontálnu orientáciu, keď je uzamknutý.
