Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Horizontal orientation
sv: Horisontell orientering

en: Vertical orientation
sv: Vertikal orientering

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
sv: Verktygsraden kan inte vara inställd till en horisontell orientering när den är låst.
