Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Horizontal orientation
uk: Горизонтальна орієнтація

en: Vertical orientation
uk: Вертикальна орієнтація

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
uk: Панель інструментів не може бути переведена до горизонтальної орієнтації коли заблокована.
