Toolbar Anti-flicker (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Horizontal orientation
hu: Vízszintes tájolás

en: Vertical orientation
hu: Függőleges tájolás

en: Fixing annoying Toolbar jumping & flashing problems.
hu: Az alaprendszer <em>Toolbar</em> moduljának oldalbetöltésenkénti ugrándozását igyekszik javítani.
