Toolbar Link (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Link text
az: Link mətni

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf
