Toolbar Link (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Machine name
be: Машынная назва
