Toolbar Link (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
