Toolbar Link (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis
