Toolbar Link (2.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: واصلی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Target
fa: مقصد
