Toolbar Link (2.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Class
ru: Класс

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Target
ru: Цель

en: Link attributes
ru: Атрибуты ссылки

en: New window (_blank)
ru: Новое окно (_blank)

en: Same window (_self)
ru: Текущее окно (_self)

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
ru: Введенные вручную пути должны начинаться с одного из следующих символов: / ? #
