Toolbar Link (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen
