Toolbar Link (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Attributes
da: Attributter

en: Link text
da: Linktekst

en: Class
da: Klasse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Target
da: Mål

en: Link attributes
da: Link-attributter
