Toolbar Link (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Class
fi: Luokka

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Target
fi: Kohde

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet
