Toolbar Link (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Attributes
hr: Atributi

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
