Toolbar Link (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме
