Toolbar Link (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Target
kn: ಗುರಿ
