Toolbar Link (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر
