Toolbar Link (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Class
lt: Klasė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
