Toolbar Link (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Class
sk: Trieda

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ
