Toolbar Link (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк
