Toolbar Link (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Attributes
cs: Atributy

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Class
cs: Třída

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl
