Toolbar Link (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Machine name
he: שם מכונה
