Toolbar Link (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
