Toolbar Link (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Class
pl: Klasa

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Target
pl: Cel

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: New window (_blank)
pl: Nowe okno (_blank)

en: Same window (_self)
pl: To samo okno (_self)
