Toolbar Link (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Attributes
ar: سمات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
