Toolbar Link (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz
