Toolbar Link (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Machine name
eu: Makinaren izena
