Toolbar Link (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Link text
id: Teks tautan

en: Class
id: Kelas

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Link attributes
id: Atribut tautan
