Toolbar Link (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
